تماشا کنید: تست مقاومت گلکسی نوت ۱۰ پلاس سامسونگ

۱۳۹۸-۰۵-۳۱
سامسونگ دو هفته پیش از گوشی‌های پرچمدار جدید خود، یعنی خانواده گلکسی نوت 10 رونمایی کرد. گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جذاب‌تر این سری به حساب می آید که در کنار قیمت بالاتر امکانات بیشتری نیز ارائه می کند. خانواده جدید برخلاف نسل قبلی از همان ابتدای کار بسیار محبوب ظاهر شده‌اند و امروز در خبرها دیدیم که میزان پیش ...
تماشا کنید: تست مقاومت گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

سامسونگ دو هفته پیش از گوشی‌های پرچمدار جدید خود، یعنی خانواده گلکسی نوت 10 رونمایی کرد. گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جذاب‌تر این سری به حساب می آید که در کنار قیمت بالاتر امکانات بیشتری نیز ارائه می کند. خانواده جدید برخلاف نسل قبلی از همان ابتدای کار بسیار محبوب ظاهر شده‌اند و امروز در خبرها دیدیم که میزان پیش فروش اولیه گوشی‌های سری نوت 10 در کره‌جنوبی دو برابر میزان فروش نوت 9 بوده است. اما این گوشی‌ها تا چه اندازه دستگاه‌های مقاومی به حساب می‌آید و به ازای مبلغی که در قبال خرید آنها پرداخته می‌شود، تا چه اندازه دوام خواهند داشت؟

تست مقاومت گلکسی نوت 10+

برای اینکه ببینیم پرچمدار جدید سامسونگ تا چه اندازه مقاومت است به سراغ زک نلسون رفتیم که در جدیدترین ویدئوی خود در کانال یوتیوبی JerryRigEverything میزان مقاومت گوشی Galaxy Note 10+ را مورد بررسی قرار داده است.

برخلاف همیشه که تست مقاومت گوشی‌ها با آزمون خراشیدگی نمایشگر آغاز می‌شد، این بار زک عملیات شکنجه خود را با قلم S Pen آغاز می‌کند و پس از تست خراش به سراغ کشف دنیای داخل این قلم می‌رود. پس از قلم مراحل تست مقاومت گوشی با آزمون خراشیدگی آغاز می‌شود و این بار برخلاف همیشه که بدنه شیشه‌ای پشت گوشی از دست زک نلسون در امان می‌ماند؛ قاب پشتی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد. البته قاب فلزی دور گوشی و سنسور اثر انگشت که زیر نمایشگر واقع شده‌اند هم از شر اجسام تیز او در امان نیستند.

پس از تست خراش، نوبت به نمایشگر 6.8 اینچی Dynamic AMOLED نوت 10+ می‌رسد تا میزان مقاومت آن در برابر شعله‌های آتش بررسی شود. در نهایت این آزمون با تست خمیدگی و اعمال فشار به دو طرف گوشی به پایان می‌رسد. برای اینکه بدانید چه سرنوشتی در انتظار پرچمدار گرانقیمت سامسونگ در این آزمون خواهد بود؛ از شما دعوت می‌کنیم تا ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدئو)

طراحی سایت وسئو سایت توسط گروه سئوراز

شماره تماس با سئوراز :  09128238263 - 02177166964